KONST / Litografier / Färgserigrafi 13014399
nr 1301 4399
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Färgserigrafi, Signerad, numrerad 19/28, oramat löst blad. Bladets mått: 80x61 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:15:37
19/1 19:10:05
500 kr
20/1 17:38:15